Manžeta WC priama priemer 110

Kód: SOR01806
Neohodnotené
Značka: ARTTEC
5 € 4,17 € bez DPH
Na sklade
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Dovoľujeme si vám predstaviť jedinečný európsky výrobok. Jedná sa o novinku na česko-slovenskom trhu, ktorý svojou masívnou konštrukciou, kvalitným prevedením a nadčasovým dizajnom zabezpečí vysoký komfort v každej domácnosti.

  • Pripojenie: priemer 110 mm
  • Materiál: PVC
  • Vnútorná strana: hladká
  • Teplotná odolnosť: do 95 stupňov

Detailné informácie

Podrobný popis

Manžeta WC priama riemer 110

Dovoľujeme si vám predstaviť jedinečný európsky výrobok. Jedná sa o novinku na česko-slovenskom trhu, ktorý svojou masívnou konštrukciou, kvalitným prevedením a nadčasovým dizajnom zabezpečí vysoký komfort v každej domácnosti. Flexibilné sifóny a manžety ponúka univerzálne riešenie, šetrí čas, zabezpečujú čistotu, rýchlu a flexibilnú montáž každému montážnikov či zákazníkovi. Jedinečná konštrukcia hladké vnútorné steny umožňuje vysoký prietok bez usadenín a upchatých odtokov. Sila materiálu a jej tepelná odolnosť zabezpečí dlhú životnosť sifónov a manžiet. Ponúkame kvalitné riešenie i pre náročných klientov.

Flexi pripojenie zahŕňa všetky možnosti pripojenia odpadov vo vnútornej kanalizácii.

vlastnosti:

  • Pripojenie: priemer 110 mm
  • Materiál: PVC
  • Vnútorná strana: hladká
  • Teplotná odolnosť: do 95 stupňov

Dodatočné parametre

Kategória: Sifóny, manžety a ventilátory
Záruka: 2 roky
hmotnosť: 0,7 kg
tovar: Bežná cena

Sme česká spoločnosť ARTTEC s.r.o., ktorá vyrába a predáva sanitárne zariadenia už 25 rokov. V našej výrobnej hale v Tetčiciach vyrábame kvalitné vírivé vane, masážne boxy, hydromasážne vane, sprchové boxy a termoboxy. Pre najnáročnejších zákazníkov ponúkame parné kúpele a ako novinku hydromasážne kúpele so svetelnou terapiou (chromoterapia). Naše vybrané výrobky si môžete pozrieť aj v našej vzorkovni v Tetčiciach, kde Vám naši pracovníci radi poskytnú potrebné informácie.

Keďže sme výrobcovia, plne dohliadame na kvalitu materiálov a spracovanie produktov. O tom, že si za svojou prácou stojíme, svedčí záruka na 5 rokov. Našou prednosťou je možnosť upraviť box či vaňu podľa priania zákazníka, ktorému tak môžeme pripraviť zariadenie na mieru. Záujemca si tak môže nakombinovať rôzne systémy, aby plne zodpovedali jeho požiadavkám (napr. kombinovanie masážnych trysiek, termo batérií, chromoterapia atp.). Pokiaľ potrebujete konzultáciu, neváhajte sa na nás obrátiť, k dispozícii sme okrem iného aj na online chate, ktorý je sprístupnený na našich stránkach.

Naša firma ponúka aj službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mať starosti so zapojením a sprevádzkovaním. Servis po dohovore príde, zariadenie zapojí a vysvetlí jeho používanie. Ako bonus pri využití odbornej montáže získate predĺženú záruku na 6 rokov. Okrem vyššie spomenutých produktov sa firma ďalej zaoberá predajom širokého spektra sprchových dverí do niky, vaničiek a sprchových kútov. Naša ponuka tovaru je rozmanitá a vy si môžete vybrať podľa rôznych parametrov - veľkosť vaničky, jej výška, ponúkame široký výber veľkostí a typov sprchových dverí, vrátane výberu typu skla.

Na kompletné doplnenie sortimentu, ktorý priamo láka k relaxácii, ponúkame prírodnú kozmetiku a vonné olejčeky na prehĺbenie zážitku z kúpeľa. V našich zariadeniach si tak môžete okrem bežnej očisty tela dopriať aj aromaterapiu, masáž tela pomocou trysiek alebo vírivý kúpeľ. To všetko môžete doplniť aj svetelnou terapiou, alebo v prípade parného boxu saunou.

Naša firma Vám taktiež poskytne návod na údržbu zakúpeného tovaru tak, aby vám správne fungovalo a vy ste mohli naše produkty čo najdlhšie používať. Na údržbu a čistenie vaní i sprchovacích kútov ponúkame ekologické čistiace prostriedky od francúzskej firmy Briochin. Ich obľuba tkvie v jednoduchom a efektívnom použití, ale aj v tom, že nie sú testované na zvieratách a nezaťažujú prírodu.

Produkty si môžete pozrieť na našich webových stránkach www.arttecsk.sk.