Dezinfekčný gél s organickými éterickými olejmi a aloe vera 500 ml

Kód: NAT00076
Novinka
Neohodnotené
Značka: ARTTEC
12 € 10 € bez DPH
Na sklade
Môžeme doručiť do:
17.4.2024

Dezinfekcia rúk

Hydroalkoholický gél (zaručené obsahy 70% alkoholu) bez oplachovania, bez mydla. Vyrobené vo Francúzsku. Obohatené o organický gél z aloe vera, ktorý ruky nevysušuje, zvlhčuje, vyživuje a chráni ruky. Prírodná vôňa s éterickými olejmi z mäty piepornej a čajovníka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dezinfekcia rúk

Hydroalkoholický gél (zaručené obsahy 70% alkoholu) bez oplachovania, bez mydla.
Vyrobené vo Francúzsku
Obohatené o organický gél z aloe vera, ktorý ruky nevysušuje, zvlhčuje, vyživuje a chráni ruky.
Prírodná vôňa s éterickými olejmi z mäty piepornej a čajovníka.

Návod na použitie: Nalejte malé množstvo gélu (3 ml) do dlane a potom ho utrite do úplného vysušenia (30 sekúnd).

Opatrenia pre použitie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Hydroalkoholický gél používajte opatrne. Pred použitím si prečítajte štítok a informácie o tomto produkte. Zabráňte kontaktu s očami. Obsahuje limonén prirodzene sa vyskytujúce v éterických olejoch, nepoužívajte v prípade alergie. Produkt skladujte v pôvodnom obale na chladnom, suchom a dobre vetranom mieste mimo dosahu tepla. Nepoužívajte na iné účely, než na ktoré je určený.

NEBEZPEČENSTVO. H225 Veľmi horľavá kvapalina a pary. H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a všetkými ostatnými zdrojmi zapálenia. Fajčenie zakázané. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak je obeť nosí a možno ich ľahko vybrať. Pokračujte v oplachovaní. Pokiaľ podráždenie očí pretrváva:

navštíviť lekára. Uchovávať pri teplote od + 5 ° C do + 25 ° C. Obaly znovu nepoužívajte. Nepoužitý prípravok a jeho obal zlikvidujte na príslušných zberných miestach.

UFI: 7GUV-UU12-95JP-FCT1

Zloženie: Etanol 70% (m / m) CAS 64-17-5. Formulácia: AL. - Typ produktu: TP1 - Dezinfekčný prostriedok pre ľudskú hygienu - Produkt určený pre širokú verejnosť. - Použitie: Vírusy, baktérie, kvasinky - Minimálna trvanlivosť a číslo šarže: pozri na obale.

* Osvedčená účinnosť:

(1) Aktívny na obalené vírusy (30 s): NF EN 14476 + A2: Vírus Vakcinie

(2) Antibakteriálne: NF EN 1276 (30 s): Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Enterococcus Hiram

(3) Levuricid: NF EN 1650 (30 s): Candida albicans

Dodatočné parametre

Kategória: Tekuté mydlá na ruky
Záruka: 2 roky
hmotnosť: 0,5 kg
objem: 0,5 l
tovar: Bežná cena

Sme česká spoločnosť ARTTEC s.r.o., ktorá vyrába a predáva sanitárne zariadenia už 25 rokov. V našej výrobnej hale v Tetčiciach vyrábame kvalitné vírivé vane, masážne boxy, hydromasážne vane, sprchové boxy a termoboxy. Pre najnáročnejších zákazníkov ponúkame parné kúpele a ako novinku hydromasážne kúpele so svetelnou terapiou (chromoterapia). Naše vybrané výrobky si môžete pozrieť aj v našej vzorkovni v Tetčiciach, kde Vám naši pracovníci radi poskytnú potrebné informácie.

Keďže sme výrobcovia, plne dohliadame na kvalitu materiálov a spracovanie produktov. O tom, že si za svojou prácou stojíme, svedčí záruka na 5 rokov. Našou prednosťou je možnosť upraviť box či vaňu podľa priania zákazníka, ktorému tak môžeme pripraviť zariadenie na mieru. Záujemca si tak môže nakombinovať rôzne systémy, aby plne zodpovedali jeho požiadavkám (napr. kombinovanie masážnych trysiek, termo batérií, chromoterapia atp.). Pokiaľ potrebujete konzultáciu, neváhajte sa na nás obrátiť, k dispozícii sme okrem iného aj na online chate, ktorý je sprístupnený na našich stránkach.

Naša firma ponúka aj službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mať starosti so zapojením a sprevádzkovaním. Servis po dohovore príde, zariadenie zapojí a vysvetlí jeho používanie. Ako bonus pri využití odbornej montáže získate predĺženú záruku na 6 rokov. Okrem vyššie spomenutých produktov sa firma ďalej zaoberá predajom širokého spektra sprchových dverí do niky, vaničiek a sprchových kútov. Naša ponuka tovaru je rozmanitá a vy si môžete vybrať podľa rôznych parametrov - veľkosť vaničky, jej výška, ponúkame široký výber veľkostí a typov sprchových dverí, vrátane výberu typu skla.

Na kompletné doplnenie sortimentu, ktorý priamo láka k relaxácii, ponúkame prírodnú kozmetiku a vonné olejčeky na prehĺbenie zážitku z kúpeľa. V našich zariadeniach si tak môžete okrem bežnej očisty tela dopriať aj aromaterapiu, masáž tela pomocou trysiek alebo vírivý kúpeľ. To všetko môžete doplniť aj svetelnou terapiou, alebo v prípade parného boxu saunou.

Naša firma Vám taktiež poskytne návod na údržbu zakúpeného tovaru tak, aby vám správne fungovalo a vy ste mohli naše produkty čo najdlhšie používať. Na údržbu a čistenie vaní i sprchovacích kútov ponúkame ekologické čistiace prostriedky od francúzskej firmy Briochin. Ich obľuba tkvie v jednoduchom a efektívnom použití, ale aj v tom, že nie sú testované na zvieratách a nezaťažujú prírodu.

Produkty si môžete pozrieť na našich webových stránkach www.arttecsk.sk.