ARTTEC SMARAGD NEW - Parná kabína model 8 clear + Vlastní výroba, Záruka 5 let

Kód: PAN01288
Akcia 5 rokov záruka Vlastná výroba
Neohodnotené
Značka: ARTTEC
ZADARMOZADARMO 2 804 € –4 %
Parní box Smaragd model 8 vanička 90 x 90 cm, sklo čiré
2 804 € –4 % 2 672 € 2 226,67 € bez DPH
Vlastná výroba boxov do 5 prac. dní
Vyberte si požadovanou baterii k boxu. ?
Môžeme doručiť do:
1.8.2024

Sprchový box vystavený vo vzorkovni: ARTTEC s.r.o.

Sprchová dvojcestná batérie v cene, možnosť prikúpiť termostatickú batériu:

TERMOSTATICKÁ Vodovodné batérie do boxov s dvojcestným ventilom

Detailné informácie

Podrobný popis

ARTTEC SMARAGD - parný sprchovací box MODEL 8 clear

ODBORNÁ montáž - Pri využití možnosti montáže našimi technikmi získavate predĺženú záruku na 6 rokov.

Sprchový box ARTTEC SMARAGD model 8 clear so zariadením s vlastnosťami sauny

Parná kabína vlastnej výroby s posuvnými dverami štvorcový sa vyznačuje jednoduchým dizajnom, vysokou kvalitou spracovania. Profil je z lešteného hliníka, presklenie z 5 mm bezpečnostného číreho skla, zadné sklo super biele nepriehľadné, šírka vstupu 48 cm. Vanička je z liateho mramoru, vlastnej výroby, v bielej farbe. Výroba panelu, predného panela k vaničke a stropu je teraz z kompozitných materiálov, ktoré sa používajú v leteckom priemysle. Voči skôr používané polyesterovej živici je kompozitný materiál ekologickejšie, lepšie spracovateľný a pri rovnakej hrúbke výrobku pevnejšie. Je to tiež dôvod, prečo môžeme dosiahnuť tak dokonalé povrchovej úpravy.

Okrem klasickej stropnej sprchy ponúka box vstavané sedátko, rádioprijímač a parný set, kedy teplota v pare dosahuje 25 - 50 ° C pri 100% vlhkosti vzduchu. Tieto doplnky predurčujú používanie sprchového boxu ako relaxačné zariadenie, ktoré zabezpečia uvoľnenie psychického a telesného napätia. Para spôsobí, že všetky póry na tele sa otvoria a spolu s potom odchádzajú aj tam nahromadené toxíny. Prúd chladnej vody zo sprchy potom všetko spláchne, póry sa stiahnu a zostáva len zabaliť sa do bielej bavlnenej osušky či froté plášťa a ešte cca 20 min. v pokoji relaxovať. Pobyt v pare by nemal presahovať 15 - 20 min .. Účinnosť zvyšuje použitie aromatického esenciálneho oleja s vašou obľúbenou vôňou. Niekoľko kvapiek na tampóne voľne loženého v priestore boxu vás, spolu s parným kúpeľom, vráti do psychickej a fyzickej pohody. Vyberať môžete z mnohých druhov esenciálnych olejov TU . Nielen to, zariadenie možno s úspechom používať aj ako prevenciu odolnosti organizmu proti chrípke, viróze a choroby z prechladnutia. S úspechom pomáha aj pri odstraňovaní celulitídy a nadváhy.

Pokiaľ už dôjde k tomu, že organizmus sa neubráni a podľahne nejakej forme virózy, chrípky či respiračnému problému (kašeľ, nádcha), potom parný box je pripravený spolu s použitím príslušného aromatického esenciálneho oleja pomôcť pri návrate do zdravotnej rovnováhy. Nápomocná Vám môže byť tabuľka esenciálnych olejov TU .

NAT00029-Citrónový eukalyptus NAT00035-Harmanček NAT00011-Lavandin NAT00006-Skalné ruže

Investície do kúpeľňového zariadenia - parného boxu sa vám rýchlo vráti v podobe ušetreného času návštevou sauny mimo domova a nemalého poplatku za túto službu.

Parný kúpeľ neodporúčame používať pre deti do 12 rokov veku.

Pred použitím parného kúpeľa pri diagnostikovaných kardiovaskulárnych alebo bronchiálnych (astma) problémoch je nutná konzultácia s lekárom.

Sprchový box s rozmermi 87x87x220 cm sa ľahko inštaluje aj do veľmi malých priestorov kúpeľní v panelových domoch. Možnosť pripojenia na spoločnú vzduchotechniku v dome.

Bezproblémová údržba nielen nami ponúkanými čistiacimi prostriedkami značky Briochin alebo Nanoprodukty šetriacimi životné prostredie. Výhodou parného boxu ARTTEC SMARAGD sú aj zdvojená horná kolieska, ktoré umožňujú pohodlné otváranie a zatváranie. Údržbu a čistenie uľahčuje systém vyklápania dverí v spodnej časti. V porovnaní s klasickou a infrasaunou nižšia spotreba energie.

bri76 bri177__020529700_1725_21022018

Technické údaje:

 • Rozmer: 87x87x220cm
 • Šírka vstupu: 48cm
 • Typ skla: 5mm bezpečnostné číre sklo, zadné sklo super biele nepriehľadné
 • Prevedenie profilu: leštený hliník
 • Prevedenie vaničky: 13cm, liaty mramor, biela (výška je vrátane panelu)

výhody:

 • nulový prehnutie
 • udržuje teplotu okolia, preto nechladí a je veľmi príjemná na dotyk
 • nosnosť až 300 kg
 • plynulá regulácia teploty pary v boxe (25-50 ° C)
 • výborné zvukovo - tepelné izolačné vlastnosti
 • rovný a hladký protišmykový povrch
 • otvor pre sifón 90 mm
 • panel vyrábame z rovnakého povrchového materiálu ako vaničku a preto nevznikajú ani po dlhšom používaní farebné rozdiely
 • vďaka vlastné profesionálne laminácii je panel veľmi robustný a presný
 • záruka 5 rokov

vybavenie:

 • dvojcestná batérie
 • ručná sprcha s držiakom
 • polička
 • rádio
 • mikrofón
 • bluetooth pripojenie pre telefonovanie a počúvanie obľúbenej hudby
 • ventilátor
 • parný vyvíjač
 • vanička z liateho mramoru
 • rám vaničky
 • sifón
 • zdvojená horná kolieska
 • vycvakávací koliesko dole
 • vstavané sedátko
 • strop
 • stropná sprcha Ø 20 cm
 • vyrovnávacia lišta na stenu

predstavujeme:

Príďte sa pozrieť do našej vzorkovne. Všetko si môžete vyskúšať, detailne prezrieť a presvedčiť sa o kvalite našej výroby.

V našej vzorkovni sú vystavené termo boxy, parné sauny, masážne a sprchovacie boxy. U boxov môžete voliť z niekoľkých variantov a tieto varianty ďalej upravovať podľa špecifických požiadaviek. Novo zapojený plne funkčný parný box so svetlom na vyskúšanie. Pre tých, čo preferujú skôr sprchovanie ideálna voľba. Obyčajné sprchovanie sa tak pre Vás môže stať nevšedným zážitkom.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Parné boxy s nízkou vaničkou
Záruka: 5 let
batérie: dvojcestná batérie
Dĺžka: 87 cm
hmotnosť: 130 kg
podľa vaničky: S nízkou vaničkou
Pôdorys: štvorcový
požadované vlastnosti: vanička
strop: so stropom
Šírka: 87 cm
Šírka vstupu: 48 cm
tovar: Akcia
typ boxu: parný box
výplň: číre
výška: 220 cm

Sme česká spoločnosť ARTTEC s.r.o., ktorá vyrába a predáva sanitárne zariadenia už 25 rokov. V našej výrobnej hale v Tetčiciach vyrábame kvalitné vírivé vane, masážne boxy, hydromasážne vane, sprchové boxy a termoboxy. Pre najnáročnejších zákazníkov ponúkame parné kúpele a ako novinku hydromasážne kúpele so svetelnou terapiou (chromoterapia). Naše vybrané výrobky si môžete pozrieť aj v našej vzorkovni v Tetčiciach, kde Vám naši pracovníci radi poskytnú potrebné informácie.

Keďže sme výrobcovia, plne dohliadame na kvalitu materiálov a spracovanie produktov. O tom, že si za svojou prácou stojíme, svedčí záruka na 5 rokov. Našou prednosťou je možnosť upraviť box či vaňu podľa priania zákazníka, ktorému tak môžeme pripraviť zariadenie na mieru. Záujemca si tak môže nakombinovať rôzne systémy, aby plne zodpovedali jeho požiadavkám (napr. kombinovanie masážnych trysiek, termo batérií, chromoterapia atp.). Pokiaľ potrebujete konzultáciu, neváhajte sa na nás obrátiť, k dispozícii sme okrem iného aj na online chate, ktorý je sprístupnený na našich stránkach.

Naša firma ponúka aj službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mať starosti so zapojením a sprevádzkovaním. Servis po dohovore príde, zariadenie zapojí a vysvetlí jeho používanie. Ako bonus pri využití odbornej montáže získate predĺženú záruku na 6 rokov. Okrem vyššie spomenutých produktov sa firma ďalej zaoberá predajom širokého spektra sprchových dverí do niky, vaničiek a sprchových kútov. Naša ponuka tovaru je rozmanitá a vy si môžete vybrať podľa rôznych parametrov - veľkosť vaničky, jej výška, ponúkame široký výber veľkostí a typov sprchových dverí, vrátane výberu typu skla.

Na kompletné doplnenie sortimentu, ktorý priamo láka k relaxácii, ponúkame prírodnú kozmetiku a vonné olejčeky na prehĺbenie zážitku z kúpeľa. V našich zariadeniach si tak môžete okrem bežnej očisty tela dopriať aj aromaterapiu, masáž tela pomocou trysiek alebo vírivý kúpeľ. To všetko môžete doplniť aj svetelnou terapiou, alebo v prípade parného boxu saunou.

Naša firma Vám taktiež poskytne návod na údržbu zakúpeného tovaru tak, aby vám správne fungovalo a vy ste mohli naše produkty čo najdlhšie používať. Na údržbu a čistenie vaní i sprchovacích kútov ponúkame ekologické čistiace prostriedky od francúzskej firmy Briochin. Ich obľuba tkvie v jednoduchom a efektívnom použití, ale aj v tom, že nie sú testované na zvieratách a nezaťažujú prírodu.

Produkty si môžete pozrieť na našich webových stránkach www.arttecsk.sk.