ARTTEC SMARAGD 1090 Clear-set s vaničkou STONE

Kód: PAN01246
Akcia
Neohodnotené
Značka: ARTTEC
ZADARMOZADARMO 843 € –11 %
SMARAGD 1090 clear NEW akční set s vaničkou STONE
843 € –11 % 749 € 624,17 € bez DPH
Na sklade
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Výhodou sprchovacieho kúta ARTTEC SMARAGDzdvojené horné kolieska, ktoré umožňujú pohodlné otváranie a zatváranie. Údržbu a čistenie uľahčuje systém vyklápania dverí v spodnej časti.

Možnosť umiestnenia do pravého i ľavého rohu. Možnosť prehodenie dlhšie a kratšie steny. Bližšie detaily na priloženom obrázku.

Rozmer: 100 x 90 x 198cm (výška je vrátane vaničky)
Typ skla: tvrdené bezpečnostné číre sklo, 5mm
Prevedenie profilu: leštený hliník
Prevedenie vaničky: liaty mramor, výška 3cm

Detailné informácie

Podrobný popis

SMARAGD 1090 clear NEW - sprchovací kút obdĺžnikový s vaničkou STONE

ODBORNÁ montážnych Využite možnosti montáže našimi servisnými technikmi a ušetrite vďaka zvýhodnenej sadzbe DPH 15%.

Pre cenník služieb kliknite tu.

Obdĺžnikový sprchovací kút SMARAGD 1090 clear NEW s vaničkou z liateho mramoru s rozmermi 100 x 90 x 195 cm vyniká skvelým technickým spracovaním a spoľahlivú funkčnosťou všetkých použitých súčiastok a materiálov.
Sprchová zástena SMARAGD má zdvojené horné pojazdové kolieska pre tichý a bezproblémový chod.
Spodné kolieska sú vycvakávací, čo výrazne uľahčuje údržbu.

Sprchovací kút je možné inštalovať do pravého alebo ľavého rohu. Môžete si tiež zvoliť, na ktorej strane budete mať dlhšiu a kratšie stenu. Možnosti inštalácie kúta nájdete v obrázku.


Do lešteného ALU rámu je vsadené 5mm hrubé bezpečnostné číre sklo.

parametre

  • Rozmery: 100 x 90 x 195 cm (výška bez vaničky)
  • Rám: leštený ALU
  • Výplň: 5mm číre bezpečnostné sklo
  • Vanička: 3 cm, liaty mramor

Obdĺžniková vanička do sprchovacieho kúta STONE 1090S

Umelý mramor je na rozdiel od prírodného kameňa upravený tak, aby bol ideálnym materiál na použitie do kúpeľní. Vanička má výborné tepelné-izolačné vlastnosti, udržuje teplotu okolia, preto nechladí a je veľmi príjemná na dotyk. Vďaka svojej dokonalej pevnosti a stabilite zaručuje nulový prehnutie.

Vďaka hladkému povrchu vaničky bezproblémovo umiestnite a utesníte akúkoľvek zástenu. Špeciálny povrch navyše zaisťuje veľmi jednoduchú údržbu a odolnosť voči čistiacim prostriedkom.

Vysoká estetická hodnota a výborné úžitkové vlastnosti sú hlavnými dôvodmi, prečo sú výrobky z liateho mramoru tak obľúbené a žiadané.

Dodatočné parametre

Kategória: Šírka 90 - 100 cm
hmotnosť: 93 kg

Sme česká spoločnosť ARTTEC s.r.o., ktorá vyrába a predáva sanitárne zariadenia už 25 rokov. V našej výrobnej hale v Tetčiciach vyrábame kvalitné vírivé vane, masážne boxy, hydromasážne vane, sprchové boxy a termoboxy. Pre najnáročnejších zákazníkov ponúkame parné kúpele a ako novinku hydromasážne kúpele so svetelnou terapiou (chromoterapia). Naše vybrané výrobky si môžete pozrieť aj v našej vzorkovni v Tetčiciach, kde Vám naši pracovníci radi poskytnú potrebné informácie.

Keďže sme výrobcovia, plne dohliadame na kvalitu materiálov a spracovanie produktov. O tom, že si za svojou prácou stojíme, svedčí záruka na 5 rokov. Našou prednosťou je možnosť upraviť box či vaňu podľa priania zákazníka, ktorému tak môžeme pripraviť zariadenie na mieru. Záujemca si tak môže nakombinovať rôzne systémy, aby plne zodpovedali jeho požiadavkám (napr. kombinovanie masážnych trysiek, termo batérií, chromoterapia atp.). Pokiaľ potrebujete konzultáciu, neváhajte sa na nás obrátiť, k dispozícii sme okrem iného aj na online chate, ktorý je sprístupnený na našich stránkach.

Naša firma ponúka aj službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mať starosti so zapojením a sprevádzkovaním. Servis po dohovore príde, zariadenie zapojí a vysvetlí jeho používanie. Ako bonus pri využití odbornej montáže získate predĺženú záruku na 6 rokov. Okrem vyššie spomenutých produktov sa firma ďalej zaoberá predajom širokého spektra sprchových dverí do niky, vaničiek a sprchových kútov. Naša ponuka tovaru je rozmanitá a vy si môžete vybrať podľa rôznych parametrov - veľkosť vaničky, jej výška, ponúkame široký výber veľkostí a typov sprchových dverí, vrátane výberu typu skla.

Na kompletné doplnenie sortimentu, ktorý priamo láka k relaxácii, ponúkame prírodnú kozmetiku a vonné olejčeky na prehĺbenie zážitku z kúpeľa. V našich zariadeniach si tak môžete okrem bežnej očisty tela dopriať aj aromaterapiu, masáž tela pomocou trysiek alebo vírivý kúpeľ. To všetko môžete doplniť aj svetelnou terapiou, alebo v prípade parného boxu saunou.

Naša firma Vám taktiež poskytne návod na údržbu zakúpeného tovaru tak, aby vám správne fungovalo a vy ste mohli naše produkty čo najdlhšie používať. Na údržbu a čistenie vaní i sprchovacích kútov ponúkame ekologické čistiace prostriedky od francúzskej firmy Briochin. Ich obľuba tkvie v jednoduchom a efektívnom použití, ale aj v tom, že nie sú testované na zvieratách a nezaťažujú prírodu.

Produkty si môžete pozrieť na našich webových stránkach www.arttecsk.sk.