ARTTEC RHEY SURF + CHROMO 190 x 80 hydromasážna akrylátová vaňa Česká výroba s predĺženou zárukou + esenciálny olej zdarma

Kód: PAN04375
Akcia Novinka
Neohodnotené
Značka: ARTTEC
ZADARMOZADARMO 1 512 € –8 %
Hydromasážní vana 190 x 80 cm, světelná terapie
1 512 € –8 % 1 378 € 1 148,33 € bez DPH
Vlastná výroba masážnych vaní do 7 prac. dní
Vaňa s batériou AFRODITA ?
Môžeme doručiť do:
24.7.2024

Hydromasážna vaňa vystavená vo vzorkovni: ARTTEC s.r.o.

K vani možno prikúpiť a nechať namontovať batériu na okraj vane:

Batéria vaňová na okraj AFRODITA

Detailné informácie

Podrobný popis

 

ARTTEC Rhey SURF + CHROMO 190x80 hydromasážna vaňa s chromoterapiou

ODBORNÁ montážnych Využite možnosti montáže našimi servisnými technikmi a ušetrite vďaka zvýhodnenej sadzbe DPH 15%.

Pre cenník služieb kliknite tu.

Hydromasážna vaňa s chromoterapiou ARTTEC Rhey SURF + CHROMO s rozmermi 190 x 80 cm, vlastnej výroby, presvedčí vďaka modernému spracovaniu a elegantnému vzhľadu. Nespočet masážnych trysiek vo vysokej kvalite v kombinácii so 4 LED diódami možno využiť k dokonalej relaxácii ik liečebným procedúram. Vaňa je určená pre každého, kto preferuje luxus, pohodlie a nadčasový dizajn.

Možnosť dokúpenia čelných a bočných panelov k tejto vani:

Čelný panel k vani Rhey 190 x 80 cm

Bočný panel k vani Rhey 190 x 80 cm

REVOLUČNÁ SVETOVÁ NOVINKA - Rekondičné vane s terapiou farebným svetlom a masážnym systémom

Terapia farebným svetlom využíva vlastnosti vody a liečivé účinky farebného svetla k obnove a zároveň udržanie vitálnych funkcií tela.

Ak prijmete tomu zodpovedajúci životný štýl (pozrite sa na I., II. A III.pilíř pre zdravie v našej rubrike "Zdravie a vitalita"), nebudete zbytočne zbavovať svoju prirodzenú imunitu energie, čo výrazne prispeje k zvýšeniu regenerácie buniek tela a udržanie Vašej zdravotné rovnováhy.

Účinok terapie farebným svetlom je posilnený prirodzenou vlastnosťou stojaté vody a pridaním prírodných liečivých bylín.

NAT00006-Skalné ruže NAT00011-Lavandin NAT00029-Citrónový eukalyptus NAT00035-Harmanček

Netradičné a podrobný návod Vás zoznámi s tajomstvom účinku farieb svetelného spektra, balneológia as pôvodom celostného liečebného postupu.

Návod okrem iného obsahuje

 • Zoznámenie s históriou a princípy prírodného liečenia
 • Čo je farba a ako súvisí s ozdravným procesom v organizme
 • Aká je funkčná podstata účinkov farieb v tele
 • Oblasti pôsobnosti jednotlivých čakier
 • Použitie farebného svetla v kúpeľňovom zariadení
 • Využívame prednosti kúpeľňového zariadenia
 • Ako v praxi postupovať pri aplikácii farieb pri obnovovaní zdravie
 • Dvanásť a jedna bylina na pomoc človeku
 • Príklady použitia farieb a bylín pri vaňových kúpeľoch
 • Účinnosť chromo-terapia je závislá od vlastností tela
 • Vplyvy znamenia Zverokruhu na vlastnosti tela človeka
 • Ako sa orientovať medzi účinkami farieb, bylín a aromatických esencií
 • Tri piliere pre zdravie človeka
 • zdravé stravovanie
 • Vplyvy prostredia a používaných predmetov
 • Ako psychika ovplyvňuje naše zdravie
 • Záverečné oslovenie na konanie dobra a udržiavanie zdravia



Rozmer: 190 x 80 x 44 cm (k tomu treba pripočítať 12 - 16 cm nastaviteľný rám s nožičkami)
Objem: 178 l
Vyrobená z vysoko kvalitného akrylátového materiálu.


výbava:

 • LED osvetlenie - 16 farebných odtieňov
 • Diaľkový ovládač na nastavenie požadovanej farby
 • 4 veľké masážne trysky
 • 6 malých masážnych trysiek
 • 1 sací kôš
 • Motor 750 W
 • Jednoduché elektronické ovládanie
 • Možnosť regulácie tlaku trysiek
 • vaňový automat
 • Vaňa je samonosná vďaka oceľovému rámu s nožičkami

 

Možnosť dokúpenia čelných a bočných panelov k tejto vani:

Čelný panel k vani Rhey 190 x 80 cm

Bočný panel k vani Rhey 190 x 80 cm


Hydromasážna vaňa ARTTEC Rhey SURF + CHROMO ponúka LED osvetlenie v 16-tich odtieňoch farieb, 4 veľké masážne trysky, 4 malé trysky na chrbát a 2 malé trysky na nohy k maximálnu relaxáciu a masáži celého tela. Uvoľňuje tak svalové napätie, a to predovšetkým v oblasti krku a chrbta. Vďaka hydromasážnej vani ARTTEC Rhey SURF + CHROMO dochádza k prekrveniu pokožky a upokojenie mysle, stimuluje lymfatický systém a krvný obeh. Môže byť využitá aj k liečebným účelom.

LED osvetlenie je nastaviteľné diaľkovým ovládačom.
Hydromasážne trysky sa ovládajú elektronicky ovládačom zabudovaným na kúpeľňovom zariadení.
Výhodou tejto hydromasážne vane s chromoterapiou je možnosť pridania bylinných či relaxačných extraktov.

Celý systém hydromasážnych trysiek je zabudovaný do kvalitné akrylátové vane, ktorá môže zaručiť dlhodobú životnosť, stálu farebnosť a ľahkú údržbu.

Vložená investícia do tohto kúpeľňového zariadenia sa Vám rýchlo vrátia nielen v podobe prevencie a obnove zdravotné rovnováhy, ale aj ako úspora nákladov a času, ktoré vyžadujú návštevy wellness centier, alebo ďalšie obdobné metódy.

 

predstavujeme:

Príďte sa pozrieť do našej vzorkovne. Všetko si môžete vyskúšať, detailne prezrieť a presvedčiť sa o kvalite našej výroby.

V našej vzorkovni sú vystavené masážne vane, vírivé vane a hydromasážne vane so svetelnou terapiou. U vaní si môžete prezrieť rôzne varianty systémov (masážnych a vzduchových trysiek). Novo zapojená plne funkčný masážna vaňa s chromoterapiou na vyskúšanie. Táto farebná kúpeľ má priaznivé účinky na ľudskú psychiku. Chromoterapie sa teda využíva prevažne na liečbu a na relaxáciu, ale rovnako tak môže byť aj zaujímavým doplnkom vašej kúpeľne.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hydromasážne vane so svetelnou terapiou
Záruka: 2 roky
Dĺžka: 190 cm
hĺbka: 44 cm
hmotnosť: 74 kg
materiál: akrylátové
objem: 178 l
počet trysiek: 10 trysiek
Šírka: 80 cm
tovar: Bežná cena
typ vane: obdĺžnikové
umiestnenie: ľavé, pravé

Vany se zabudovaným světelným zdrojem

Sme česká spoločnosť ARTTEC s.r.o., ktorá vyrába a predáva sanitárne zariadenia už 25 rokov. V našej výrobnej hale v Tetčiciach vyrábame kvalitné vírivé vane, masážne boxy, hydromasážne vane, sprchové boxy a termoboxy. Pre najnáročnejších zákazníkov ponúkame parné kúpele a ako novinku hydromasážne kúpele so svetelnou terapiou (chromoterapia). Naše vybrané výrobky si môžete pozrieť aj v našej vzorkovni v Tetčiciach, kde Vám naši pracovníci radi poskytnú potrebné informácie.

Keďže sme výrobcovia, plne dohliadame na kvalitu materiálov a spracovanie produktov. O tom, že si za svojou prácou stojíme, svedčí záruka na 5 rokov. Našou prednosťou je možnosť upraviť box či vaňu podľa priania zákazníka, ktorému tak môžeme pripraviť zariadenie na mieru. Záujemca si tak môže nakombinovať rôzne systémy, aby plne zodpovedali jeho požiadavkám (napr. kombinovanie masážnych trysiek, termo batérií, chromoterapia atp.). Pokiaľ potrebujete konzultáciu, neváhajte sa na nás obrátiť, k dispozícii sme okrem iného aj na online chate, ktorý je sprístupnený na našich stránkach.

Naša firma ponúka aj službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mať starosti so zapojením a sprevádzkovaním. Servis po dohovore príde, zariadenie zapojí a vysvetlí jeho používanie. Ako bonus pri využití odbornej montáže získate predĺženú záruku na 6 rokov. Okrem vyššie spomenutých produktov sa firma ďalej zaoberá predajom širokého spektra sprchových dverí do niky, vaničiek a sprchových kútov. Naša ponuka tovaru je rozmanitá a vy si môžete vybrať podľa rôznych parametrov - veľkosť vaničky, jej výška, ponúkame široký výber veľkostí a typov sprchových dverí, vrátane výberu typu skla.

Na kompletné doplnenie sortimentu, ktorý priamo láka k relaxácii, ponúkame prírodnú kozmetiku a vonné olejčeky na prehĺbenie zážitku z kúpeľa. V našich zariadeniach si tak môžete okrem bežnej očisty tela dopriať aj aromaterapiu, masáž tela pomocou trysiek alebo vírivý kúpeľ. To všetko môžete doplniť aj svetelnou terapiou, alebo v prípade parného boxu saunou.

Naša firma Vám taktiež poskytne návod na údržbu zakúpeného tovaru tak, aby vám správne fungovalo a vy ste mohli naše produkty čo najdlhšie používať. Na údržbu a čistenie vaní i sprchovacích kútov ponúkame ekologické čistiace prostriedky od francúzskej firmy Briochin. Ich obľuba tkvie v jednoduchom a efektívnom použití, ale aj v tom, že nie sú testované na zvieratách a nezaťažujú prírodu.

Produkty si môžete pozrieť na našich webových stránkach www.arttecsk.sk.