ARTTEC P-50 chrome clear 90 NEW - Pevná stena ke dverám MOON, SALOON

Kód: PAN00884
Akcia Výška 195 cm
Neohodnotené
Značka: ARTTEC
224 € –25 %
1616 1 arttec p 50 chrome clear 90 new pevna stena ke dverim moon saloon
224 € –25 % 168 € 140 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

ARTTEC P-50 Chrome Clear 90 NEW - Pevná stena pre sprchové zásteny MOON a SALOON

Pomocou tohto pevného bočného dielu možno nastaviť jednu alebo dve steny a vytvoriť tak rohový alebo nástenný sprchový kút.
Výhodou je možnosť nastavenia šírky prídavnej pevnej steny, a to v rozmedzí 86,5 – 88cm.

Rozmery: 86,5-88x195 cm
Výplň:
5mm tvrdené bezpečnostné číre sklo
Rám:
leštený ALU

 

Detailné informácie

Podrobný popis

navod-k-obsluze

ARTTEC P-50 Chrome Clear 90 NEW - Pevná stena pre sprchové zásteny MOON a SALOON

Pomocou tohto pevného bočného dielu možno nastaviť jednu alebo dve steny a vytvoriť tak rohový alebo nástenný sprchový kút.
Výhodou je možnosť nastavenia šírky prídavnej pevnej steny, a to v rozmedzí 86,5 – 88cm.

Pevná stena ARTTEC P-50 Chrome Clear 90 NEW

Rozmery: 86,5-88x195 cm
Výplň:
5mm tvrdené bezpečnostné číre sklo
Rám:
leštený ALU

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pevné diely
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 26 kg
Orientace: Univerzální
požadované vlastnosti: Transparentní
Šířka: 90 cm
Šířka dveří: 88 - 90 cm
Umístění: Univerzální
výplň: Čiré
výška: 195 cm
Zboží: Běžná cena

Sme česká spoločnosť ARTTEC s.r.o., ktorá vyrába a predáva sanitárne zariadenia už 25 rokov. V našej výrobnej hale v Tetčiciach vyrábame kvalitné vírivé vane, masážne boxy, hydromasážne vane, sprchové boxy a termoboxy. Pre najnáročnejších zákazníkov ponúkame parné kúpele a ako novinku hydromasážne kúpele so svetelnou terapiou (chromoterapia). Naše vybrané výrobky si môžete pozrieť aj v našej vzorkovni v Tetčiciach, kde Vám naši pracovníci radi poskytnú potrebné informácie.

Keďže sme výrobcovia, plne dohliadame na kvalitu materiálov a spracovanie produktov. O tom, že si za svojou prácou stojíme, svedčí záruka na 5 rokov. Našou prednosťou je možnosť upraviť box či vaňu podľa priania zákazníka, ktorému tak môžeme pripraviť zariadenie na mieru. Záujemca si tak môže nakombinovať rôzne systémy, aby plne zodpovedali jeho požiadavkám (napr. kombinovanie masážnych trysiek, termo batérií, chromoterapia atp.). Pokiaľ potrebujete konzultáciu, neváhajte sa na nás obrátiť, k dispozícii sme okrem iného aj na online chate, ktorý je sprístupnený na našich stránkach.

Naša firma ponúka aj službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mať starosti so zapojením a sprevádzkovaním. Servis po dohovore príde, zariadenie zapojí a vysvetlí jeho používanie. Ako bonus pri využití odbornej montáže získate predĺženú záruku na 6 rokov. Okrem vyššie spomenutých produktov sa firma ďalej zaoberá predajom širokého spektra sprchových dverí do niky, vaničiek a sprchových kútov. Naša ponuka tovaru je rozmanitá a vy si môžete vybrať podľa rôznych parametrov - veľkosť vaničky, jej výška, ponúkame široký výber veľkostí a typov sprchových dverí, vrátane výberu typu skla.

Na kompletné doplnenie sortimentu, ktorý priamo láka k relaxácii, ponúkame prírodnú kozmetiku a vonné olejčeky na prehĺbenie zážitku z kúpeľa. V našich zariadeniach si tak môžete okrem bežnej očisty tela dopriať aj aromaterapiu, masáž tela pomocou trysiek alebo vírivý kúpeľ. To všetko môžete doplniť aj svetelnou terapiou, alebo v prípade parného boxu saunou.

Naša firma Vám taktiež poskytne návod na údržbu zakúpeného tovaru tak, aby vám správne fungovalo a vy ste mohli naše produkty čo najdlhšie používať. Na údržbu a čistenie vaní i sprchovacích kútov ponúkame ekologické čistiace prostriedky od francúzskej firmy Briochin. Ich obľuba tkvie v jednoduchom a efektívnom použití, ale aj v tom, že nie sú testované na zvieratách a nezaťažujú prírodu.

Produkty si môžete pozrieť na našich webových stránkach www.arttecsk.sk.