ARTTEC NIKÉ SURF 160 x 105 pravá hydromasážna akrylátová vaňa Česká výroba s predĺženou zárukou + esenciálny olej zdarma

Kód: PAN04399
Akcia Vlastná výroba
Neohodnotené
Značka: ARTTEC
ZADARMOZADARMO 1 466 € –8 %
Vířivá vana NIKÉ SURF, 160 x 105 cm, 4 velké masážní trysky, 6 malých masážních trysek, 1 sací koš
1 466 € –8 % 1 335 € 1 112,50 € bez DPH
Vlastná výroba masážnych vaní do 7 prac. dní
Vaňa s batériou AFRODITA ?
Môžeme doručiť do:
1.8.2024

Hydromasážna vaňa vystavená vo vzorkovni: ARTTEC s.r.o.

K vani možno prikúpiť a nechať namontovať batériu na okraj vane:

Batéria vaňová na okraj AFRODITA

Detailné informácie

Podrobný popis

ARTTEC NIKÉ SURF 160x105 hydromasážna akrylátová vaňa - pravý variant

ODBORNÁ montážnych Využite možnosti montáže našimi servisnými technikmi a ušetrite vďaka zvýhodnenej sadzbe DPH 15%.

Pre cenník služieb kliknite tu.

Vaňa ARTTEC NIKÉ SURF s rozmermi 160 x 105 cm, vlastnej výroby, je vybavená kvalitným hydromasážnym systémom. Nespočet masážnych trysiek Vám poskytne dokonalý relaxačný zážitok pre telo i dušu. Vaňa je určená pre každého, kto preferuje luxus, pohodlie a eleganciu.

Rozmer: 160 x 105 x 44 cm (k tomu treba pripočítať 12 - 16 cm nastaviteľný rám s nožičkami)
Objem: 210 l
Vyrobená z vysoko kvalitného akrylátového materiálu.

Možnosť dokúpenia čelného panelu k tejto vani:

Čelný panel k vani NIKÉ 160 x 105 cm

Využite hydromasážnu vaňu tiež na arómu kúpeľ. Aróma kúpeľ je tou najlepšou odmenou po dlhom náročnom dni. Zbaví Vás stresu, pomáha na zlepšenie pokožky. Kúpeľ upokojí, zbaví stresu a pripraví telo pre pokojný spánok.

Zmiešajte 12 kvapiek vami vybraných esenciálnych olejov, nalejte do vane a dobre vodu premiešajte. Uistite sa tiež, že používate esenciálny olej vhodný do kúpeľa.

NAT00006-Skalné ruže NAT00011-Lavandin NAT00029-Citrónový eukalyptus NAT00035-Harmanček

výbava:

  • 4 veľké masážne trysky
  • 6 malých masážnych trysiek
  • 1 sací kôš
  • Motor 750 W
  • Jednoduché elektronické ovládanie
  • Možnosť regulácie tlaku trysiek
  • vaňový automat
  • Vaňa je samonosná vďaka oceľovému rámu s nožičkami

 

Možnosť dokúpenia čelného panelu k tejto vani:

Čelný panel k vani NIKÉ 160 x 105 cm

 

Celkom hydromasážna vaňa ARTTEC NIKÉ SURF ponúka 10 trysiek - 4 veľké masážne trysky, 4 malé trysky na chrbát a 2 malé trysky na nohy k maximálnu relaxáciu a masáži celého tela. Uvoľňuje tak svalové napätie, a to predovšetkým v oblasti krku a chrbta. Vďaka hydromasážnej vani ARTTEC NIKÉ SURF dochádza k prekrveniu pokožky a upokojenie mysle, stimuluje lymfatický systém a krvný obeh. Môže byť využitá aj k liečebným účelom.
Celý systém hydromasážnych trysiek je inštalovaný do kvalitné akrylátové vane, ktorá môže zaručiť dlhodobú životnosť, stálu farebnosť a ľahkú údržbu.

 

predstavujeme:

Príďte sa pozrieť do našej vzorkovne. Všetko si môžete vyskúšať, detailne prezrieť a presvedčiť sa o kvalite našej výroby.

Vzorkovňa ponúka k prehliadnutiu všetky druhy masážnych a vírivých systémov. Vystavené sú masážne vane, vírivé vane a hydromasážne vane s chromoterapiou. Novo k vyskúšaniu zapojená hydromasážna vaňa so svetelnou terapiou. Pokiaľ je teda vaším snom užívať si vodné masáže a jej blahodárne účinky, neváhajte a navštívte nás.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vane Surf
Záruka: 2 roky
Dĺžka: 160 cm
hĺbka: 46 cm
hmotnosť: 60 kg
materiál: akrylátové
objem: 210 l
počet trysiek: 10 trysiek
Šírka: 105 cm
tovar: Bežná cena
typ vane: asymetrické
umiestnenie: pravé

Hyhromasážní vana SURF Massage

Masážní vana SURF Massage

Sme česká spoločnosť ARTTEC s.r.o., ktorá vyrába a predáva sanitárne zariadenia už 25 rokov. V našej výrobnej hale v Tetčiciach vyrábame kvalitné vírivé vane, masážne boxy, hydromasážne vane, sprchové boxy a termoboxy. Pre najnáročnejších zákazníkov ponúkame parné kúpele a ako novinku hydromasážne kúpele so svetelnou terapiou (chromoterapia). Naše vybrané výrobky si môžete pozrieť aj v našej vzorkovni v Tetčiciach, kde Vám naši pracovníci radi poskytnú potrebné informácie.

Keďže sme výrobcovia, plne dohliadame na kvalitu materiálov a spracovanie produktov. O tom, že si za svojou prácou stojíme, svedčí záruka na 5 rokov. Našou prednosťou je možnosť upraviť box či vaňu podľa priania zákazníka, ktorému tak môžeme pripraviť zariadenie na mieru. Záujemca si tak môže nakombinovať rôzne systémy, aby plne zodpovedali jeho požiadavkám (napr. kombinovanie masážnych trysiek, termo batérií, chromoterapia atp.). Pokiaľ potrebujete konzultáciu, neváhajte sa na nás obrátiť, k dispozícii sme okrem iného aj na online chate, ktorý je sprístupnený na našich stránkach.

Naša firma ponúka aj službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mať starosti so zapojením a sprevádzkovaním. Servis po dohovore príde, zariadenie zapojí a vysvetlí jeho používanie. Ako bonus pri využití odbornej montáže získate predĺženú záruku na 6 rokov. Okrem vyššie spomenutých produktov sa firma ďalej zaoberá predajom širokého spektra sprchových dverí do niky, vaničiek a sprchových kútov. Naša ponuka tovaru je rozmanitá a vy si môžete vybrať podľa rôznych parametrov - veľkosť vaničky, jej výška, ponúkame široký výber veľkostí a typov sprchových dverí, vrátane výberu typu skla.

Na kompletné doplnenie sortimentu, ktorý priamo láka k relaxácii, ponúkame prírodnú kozmetiku a vonné olejčeky na prehĺbenie zážitku z kúpeľa. V našich zariadeniach si tak môžete okrem bežnej očisty tela dopriať aj aromaterapiu, masáž tela pomocou trysiek alebo vírivý kúpeľ. To všetko môžete doplniť aj svetelnou terapiou, alebo v prípade parného boxu saunou.

Naša firma Vám taktiež poskytne návod na údržbu zakúpeného tovaru tak, aby vám správne fungovalo a vy ste mohli naše produkty čo najdlhšie používať. Na údržbu a čistenie vaní i sprchovacích kútov ponúkame ekologické čistiace prostriedky od francúzskej firmy Briochin. Ich obľuba tkvie v jednoduchom a efektívnom použití, ale aj v tom, že nie sú testované na zvieratách a nezaťažujú prírodu.

Produkty si môžete pozrieť na našich webových stránkach www.arttecsk.sk.