ARTTEC NATTY 90 chrome chinchila - Bočný pevný diel

Kód: PAN00531
Akcia Predĺžená záruka na 3 roky!
Neohodnotené
Značka: ARTTEC
216 € –25 %
1457 1 arttec natty 90 chrome chinchila bocni pevny dil
216 € –25 % 160 € 133,33 € bez DPH
Na sklade
Môžeme doručiť do:
18.7.2024

Bočný pevný diel ARTTEC NATTY využijete ku všetkým sprchovým dverám do niky NATTY zo série Exclusive a zložíte tak sprchovací kút. Tento bočný diel je vyrobený z tvrdeného 6mm číreho skla. Vďaka tomu sa veľmi ľahko čistí. Sklo je vsadené do lešteného ALU rámu.

Rozmery: 87,5 - 90 x 185 cm
Výplň: 6mm sklo tvrdené chinchila
Rám: leštený ALU

Detailné informácie

Podrobný popis

ARTTEC NATTY 90 chrome chinchila Pevný bočný diel

Bočný pevný diel ARTTEC NATTY využijete ku všetkým sprchovým dverám do niky NATTY zo série Exclusive a zložíte tak sprchovací kút. Tento bočný diel je vyrobený z tvrdeného 6mm číreho skla. Vďaka tomu sa veľmi ľahko čistí. Sklo je vsadené do lešteného ALU rámu.

Bočný pevný diel k sprchovacím dverám NATTY chrome chinchila


Rozmery: 87,5 - 90 x 185 cm
Výplň: 6mm sklo tvrdené chinchila
Rám: leštený ALU

Stena neobsahuje upevňovacie hliníkovú lištu do steny.

Dodatočné parametre

Kategória: Pevné diely
Záruka: 3 roky
hmotnosť: 40 kg
Orientácia: univerzálny
požadované vlastnosti: transparentné
Šírka: 90 cm
Šírka dverí: 88 - 90 cm
tovar: Bežná cena
umiestnenie: univerzálny
výplň: chinchila
výška: 185 cm

Sme česká spoločnosť ARTTEC s.r.o., ktorá vyrába a predáva sanitárne zariadenia už 25 rokov. V našej výrobnej hale v Tetčiciach vyrábame kvalitné vírivé vane, masážne boxy, hydromasážne vane, sprchové boxy a termoboxy. Pre najnáročnejších zákazníkov ponúkame parné kúpele a ako novinku hydromasážne kúpele so svetelnou terapiou (chromoterapia). Naše vybrané výrobky si môžete pozrieť aj v našej vzorkovni v Tetčiciach, kde Vám naši pracovníci radi poskytnú potrebné informácie.

Keďže sme výrobcovia, plne dohliadame na kvalitu materiálov a spracovanie produktov. O tom, že si za svojou prácou stojíme, svedčí záruka na 5 rokov. Našou prednosťou je možnosť upraviť box či vaňu podľa priania zákazníka, ktorému tak môžeme pripraviť zariadenie na mieru. Záujemca si tak môže nakombinovať rôzne systémy, aby plne zodpovedali jeho požiadavkám (napr. kombinovanie masážnych trysiek, termo batérií, chromoterapia atp.). Pokiaľ potrebujete konzultáciu, neváhajte sa na nás obrátiť, k dispozícii sme okrem iného aj na online chate, ktorý je sprístupnený na našich stránkach.

Naša firma ponúka aj službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mať starosti so zapojením a sprevádzkovaním. Servis po dohovore príde, zariadenie zapojí a vysvetlí jeho používanie. Ako bonus pri využití odbornej montáže získate predĺženú záruku na 6 rokov. Okrem vyššie spomenutých produktov sa firma ďalej zaoberá predajom širokého spektra sprchových dverí do niky, vaničiek a sprchových kútov. Naša ponuka tovaru je rozmanitá a vy si môžete vybrať podľa rôznych parametrov - veľkosť vaničky, jej výška, ponúkame široký výber veľkostí a typov sprchových dverí, vrátane výberu typu skla.

Na kompletné doplnenie sortimentu, ktorý priamo láka k relaxácii, ponúkame prírodnú kozmetiku a vonné olejčeky na prehĺbenie zážitku z kúpeľa. V našich zariadeniach si tak môžete okrem bežnej očisty tela dopriať aj aromaterapiu, masáž tela pomocou trysiek alebo vírivý kúpeľ. To všetko môžete doplniť aj svetelnou terapiou, alebo v prípade parného boxu saunou.

Naša firma Vám taktiež poskytne návod na údržbu zakúpeného tovaru tak, aby vám správne fungovalo a vy ste mohli naše produkty čo najdlhšie používať. Na údržbu a čistenie vaní i sprchovacích kútov ponúkame ekologické čistiace prostriedky od francúzskej firmy Briochin. Ich obľuba tkvie v jednoduchom a efektívnom použití, ale aj v tom, že nie sú testované na zvieratách a nezaťažujú prírodu.

Produkty si môžete pozrieť na našich webových stránkach www.arttecsk.sk.