ARTTEC CALYPSO - Masážny sprchový box model 4 clear + Vlastní výroba, Záruka 5 let + Zdarma stěrka Arttec

Kód: PAN04429
Akcia 5 rokov záruka Vlastná výroba
Neohodnotené
Značka: ARTTEC
ZADARMOZADARMO 1 587 € –8 %
Calypso model 4
1 587 € –8 % 1 451 € 1 209,17 € bez DPH
Skladom
Vyberte si požadovanou baterii k boxu. ?
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Sprchový box vystavený vo vzorkovni: ARTTEC s.r.o.

Sprchová dvojcestná batérie v cene, možnosť prikúpiť termostatickú batériu:

TERMOSTATICKÁ Vodovodné batérie do boxov s dvojcestným ventilom

Detailné informácie

Podrobný popis

ARTTEC CALYPSO - masážny sprchovací box s vysokou vaničkou MODEL 4 clear

ODBORNÁ montáž - Pri využití možnosti montáže našimi technikmi získavate predĺženú záruku na 6 rokov.

Masážny sprchový box ARTTEC CALYPSO MODEL 4 clear, vlastnej výroby, s posuvnými dverami štvrťkruhový sa vyznačuje vysokou kvalitou a jednoduchým dizajnom. Ponúka všetko, čo potrebujete k pohodlnému každodennému sprchovanie: batériu s ručnou sprchou a držiakom, poličku a vysokú vaničku. Pre väčšie relaxáciu prináša aj 6ks masážnych trysiek.

Super biela nepriehľadná zadné sklá a predné výplň z číreho 5mm bezpečnostného skla v leštenom hliníkovom profile zaistí Vašej kúpeľni elegantný vzhľad.

NOVINKA

Výroba panelu, predného panela k vaničke a stropu je teraz z kompozitných materiálov, ktoré sa používajú v leteckom priemysle. Voči skôr používané polyesterovej živici je kompozitný materiál ekologickejšie, lepšie spracovateľný a pri rovnakej hrúbke výrobku pevnejšie. Je to tiež dôvod, prečo môžeme dosiahnuť tak dokonalé povrchovej úpravy.

Výhodou masážneho boxu ARTTEC CALYPSO sú zdvojené horné pojazdové kolieska, ktoré umožňujú pohodlné otváranie a zatváranie. Údržbu a čistenie uľahčuje systém vyklápania dverí v spodnej časti.

Ak chcete upraviť výšku umiestnenia ručnej sprchy, oznámte nám to, prosím, pri objednaní sprchového boxu do poznámky. Štandardná výška držiaka sprchy je 175 cm od dna vaničky.

Technické údaje:

 • Rozmer: 88x88x200cm
 • Šírka vstupu: 53 cm
 • Typ skla: 5mm bezpečnostné sklo číre, zadné sklo super biele nepriehľadné
 • Prevedenie profilu: leštený hliník
 • Prevedenie vaničky: akrylát, výška 54cm (vrátane panelu), hl. 37cm

vybavenie:

 • dvojcestná batérie
 • ručná sprcha s držiakom
 • sklenená polička
 • vysoká vanička
 • rám vaničky
 • sifón
 • zdvojená horná kolieska
 • vycvakávací koliesko dole
 • vyrovnávacia lišta na stenu
 • 6ks masážnych trysiek

Výhody masážneho boxu ARTTEC CALYPSO:

 • vlastná výroba v ČR

 

predstavujeme:

Príďte sa pozrieť do našej vzorkovne. Všetko si môžete vyskúšať, detailne prezrieť a presvedčiť sa o kvalite našej výroby.

V našej vzorkovni sú vystavené termo boxy, parné sauny, masážne a sprchovacie boxy. U boxov môžete voliť z niekoľkých variantov a tieto varianty ďalej upravovať podľa špecifických požiadaviek. Novo zapojený plne funkčný parný box so svetlom na vyskúšanie. Pre tých, čo preferujú skôr sprchovanie ideálna voľba. Obyčajné sprchovanie sa tak pre Vás môže stať nevšedným zážitkom.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Štvrťkruhová vanička
Záruka: 5 let
batérie: dvojcestná batérie
Dĺžka: 88 cm
hmotnosť: 80 kg
podľa vaničky: S vysokou vaničkou
Pôdorys: štvrťkruh
požadované vlastnosti: vanička
strop: bez stropu
Šírka: 88 cm
Šírka vstupu: 53 cm
tovar: Bežná cena
typ boxu: Masážny box
výplň: číre
výška: 200 cm

Sme česká spoločnosť ARTTEC s.r.o., ktorá vyrába a predáva sanitárne zariadenia už 25 rokov. V našej výrobnej hale v Tetčiciach vyrábame kvalitné vírivé vane, masážne boxy, hydromasážne vane, sprchové boxy a termoboxy. Pre najnáročnejších zákazníkov ponúkame parné kúpele a ako novinku hydromasážne kúpele so svetelnou terapiou (chromoterapia). Naše vybrané výrobky si môžete pozrieť aj v našej vzorkovni v Tetčiciach, kde Vám naši pracovníci radi poskytnú potrebné informácie.

Keďže sme výrobcovia, plne dohliadame na kvalitu materiálov a spracovanie produktov. O tom, že si za svojou prácou stojíme, svedčí záruka na 5 rokov. Našou prednosťou je možnosť upraviť box či vaňu podľa priania zákazníka, ktorému tak môžeme pripraviť zariadenie na mieru. Záujemca si tak môže nakombinovať rôzne systémy, aby plne zodpovedali jeho požiadavkám (napr. kombinovanie masážnych trysiek, termo batérií, chromoterapia atp.). Pokiaľ potrebujete konzultáciu, neváhajte sa na nás obrátiť, k dispozícii sme okrem iného aj na online chate, ktorý je sprístupnený na našich stránkach.

Naša firma ponúka aj službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mať starosti so zapojením a sprevádzkovaním. Servis po dohovore príde, zariadenie zapojí a vysvetlí jeho používanie. Ako bonus pri využití odbornej montáže získate predĺženú záruku na 6 rokov. Okrem vyššie spomenutých produktov sa firma ďalej zaoberá predajom širokého spektra sprchových dverí do niky, vaničiek a sprchových kútov. Naša ponuka tovaru je rozmanitá a vy si môžete vybrať podľa rôznych parametrov - veľkosť vaničky, jej výška, ponúkame široký výber veľkostí a typov sprchových dverí, vrátane výberu typu skla.

Na kompletné doplnenie sortimentu, ktorý priamo láka k relaxácii, ponúkame prírodnú kozmetiku a vonné olejčeky na prehĺbenie zážitku z kúpeľa. V našich zariadeniach si tak môžete okrem bežnej očisty tela dopriať aj aromaterapiu, masáž tela pomocou trysiek alebo vírivý kúpeľ. To všetko môžete doplniť aj svetelnou terapiou, alebo v prípade parného boxu saunou.

Naša firma Vám taktiež poskytne návod na údržbu zakúpeného tovaru tak, aby vám správne fungovalo a vy ste mohli naše produkty čo najdlhšie používať. Na údržbu a čistenie vaní i sprchovacích kútov ponúkame ekologické čistiace prostriedky od francúzskej firmy Briochin. Ich obľuba tkvie v jednoduchom a efektívnom použití, ale aj v tom, že nie sú testované na zvieratách a nezaťažujú prírodu.

Produkty si môžete pozrieť na našich webových stránkach www.arttecsk.sk.