ARTTEC CALYPSO 90 Chinchila

Kód: PAN04434
Akcia
Neohodnotené
Značka: ARTTEC
ZADARMOZADARMO 723 € –5 %
Sprchový kout 90 x 90 cm s hlubokou, vysokou vaničkou, chinchilla sklo, CALYPSO
723 € –5 % 680 € 566,67 € bez DPH
Aktuálne nie je možné vyrobiť
Sifón
Môžeme doručiť do:
15.10.2024

Sprchovací kút s vysokou vaničkou Calypso 90

parametre:

 • Rozmery: 88 x 88 x 200 cm
 • Rám: leštený ALU
 • Výplň: 5mm chinchila bezpečnostné sklo
 • Šírka vstupu: 53 cm
 • Výška vaničky: 54 cm
 • Hĺbka vaničky: 36 cm

Sprchový box vystavený vo vzorkovni: ARTTEC sro

Detailné informácie

Podrobný popis

Sprchovací kút s vysokou vaničkou Calypso 90

ODBORNÁ montážnych Využite možnosti montáže našimi servisnými technikmi a ušetrite vďaka zvýhodnenej sadzbe DPH 15%.

Pre cenník služieb kliknite tu.

parametre:

 • Rozmery: 88 x 88 x 200 cm
 • Rám: leštený ALU
 • Výplň: 5mm chinchila bezpečnostné sklo
 • Šírka vstupu: 53 cm
 • Výška vaničky: 54 cm
 • Hĺbka vaničky: 36 cm

Sifón nie je súčasťou balenia.

predstavujeme:

Dodatočné parametre

Kategória: 85 - 90 cm
Záruka: 5 let
Dĺžka: 90 cm
hmotnosť: 52 kg
Pôdorys: štvrťkruh
požadované vlastnosti: vanička
Rozmery kúta: 85 - 90 cm
Šírka: 90 cm
Šírka vstupu: 53 cm
tovar: Bežná cena
výplň: chinchila
výška: 200 cm

Sme česká spoločnosť ARTTEC s.r.o., ktorá vyrába a predáva sanitárne zariadenia už 25 rokov. V našej výrobnej hale v Tetčiciach vyrábame kvalitné vírivé vane, masážne boxy, hydromasážne vane, sprchové boxy a termoboxy. Pre najnáročnejších zákazníkov ponúkame parné kúpele a ako novinku hydromasážne kúpele so svetelnou terapiou (chromoterapia). Naše vybrané výrobky si môžete pozrieť aj v našej vzorkovni v Tetčiciach, kde Vám naši pracovníci radi poskytnú potrebné informácie.

Keďže sme výrobcovia, plne dohliadame na kvalitu materiálov a spracovanie produktov. O tom, že si za svojou prácou stojíme, svedčí záruka na 5 rokov. Našou prednosťou je možnosť upraviť box či vaňu podľa priania zákazníka, ktorému tak môžeme pripraviť zariadenie na mieru. Záujemca si tak môže nakombinovať rôzne systémy, aby plne zodpovedali jeho požiadavkám (napr. kombinovanie masážnych trysiek, termo batérií, chromoterapia atp.). Pokiaľ potrebujete konzultáciu, neváhajte sa na nás obrátiť, k dispozícii sme okrem iného aj na online chate, ktorý je sprístupnený na našich stránkach.

Naša firma ponúka aj službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mať starosti so zapojením a sprevádzkovaním. Servis po dohovore príde, zariadenie zapojí a vysvetlí jeho používanie. Ako bonus pri využití odbornej montáže získate predĺženú záruku na 6 rokov. Okrem vyššie spomenutých produktov sa firma ďalej zaoberá predajom širokého spektra sprchových dverí do niky, vaničiek a sprchových kútov. Naša ponuka tovaru je rozmanitá a vy si môžete vybrať podľa rôznych parametrov - veľkosť vaničky, jej výška, ponúkame široký výber veľkostí a typov sprchových dverí, vrátane výberu typu skla.

Na kompletné doplnenie sortimentu, ktorý priamo láka k relaxácii, ponúkame prírodnú kozmetiku a vonné olejčeky na prehĺbenie zážitku z kúpeľa. V našich zariadeniach si tak môžete okrem bežnej očisty tela dopriať aj aromaterapiu, masáž tela pomocou trysiek alebo vírivý kúpeľ. To všetko môžete doplniť aj svetelnou terapiou, alebo v prípade parného boxu saunou.

Naša firma Vám taktiež poskytne návod na údržbu zakúpeného tovaru tak, aby vám správne fungovalo a vy ste mohli naše produkty čo najdlhšie používať. Na údržbu a čistenie vaní i sprchovacích kútov ponúkame ekologické čistiace prostriedky od francúzskej firmy Briochin. Ich obľuba tkvie v jednoduchom a efektívnom použití, ale aj v tom, že nie sú testované na zvieratách a nezaťažujú prírodu.

Produkty si môžete pozrieť na našich webových stránkach www.arttecsk.sk.