Eukalyptus guľatoplodý bio (Eucalyptus globulus), Eukalyptus guĺatoplodý

Kód: NAT00009
Neohodnotené
Značka: ARTTEC
8 € 6,67 € bez DPH
V súčasnosti nedostupné
Môžeme doručiť do:
28.8.2024

100% čistý esenciálny olej

Eukalyptus guľatoplodý má v listoch, podobne ako iné dreviny z čeľade myrtovitých, éterický olej, ktorý je využívaný vo farmaceutickom priemysle a v tradičnom liečiteľstve. Jeden z najúčinnejších olejov pri všetkých ťažkostiach s hornými dýchacími cestami (bronchitídy, zápal nosohltanu, bakteriálne angína), napomáha hojeniu rán (drobné poranenia a uštipnutie hmyzom), uľavuje od migrény, čistí vzduch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Eukalyptus guľatoplodý bio (Eucalyptus globulus), Eukalyptus guĺatoplodý, 10ml

100% čistý esenciálny olej

Eukalyptus guľatoplodý je veľmi rýchlo rastúci strom. V Austrálii dosahuje výšku až 65 metrov, v Európe potom maximálne 45 metrov. Jedným zo základných znakov eukalyptu sú listy, ktoré v priebehu rastu mení svoj vzhľad. U mladých stromov blahovičníka kulatoplodého sú podlhovasto oválne, protistojné, zakončené do špičky, 10-15 cm dlhé, modrozelené a na povrchu ojíněné, lebo sú potiahnuté vrstvičkou voskov. U starších stromov sú úzke, striedavé, dlhé až 30 cm, tmavozelené a kožovité.

Eukalyptus guľatoplodý má v listoch, podobne ako iné dreviny z čeľade myrtovitých, éterický olej, ktorý je využívaný vo farmaceutickom priemysle a v tradičnom liečiteľstve. Jeden z najúčinnejších olejov pri všetkých ťažkostiach s hornými dýchacími cestami (bronchitídy, zápal nosohltanu, bakteriálne angína), napomáha hojeniu rán (drobné poranenia a uštipnutie hmyzom), uľavuje od migrény, čistí vzduch, napomáha koncentrácii pri duševnej práci. Patrí k základným esenciám v aromaterapii.

aplikácia
dávkovanie
masáž + (Zmiešať 3 kvapky s 5 ml olivového extra panenského oleja, pozor na alergickú reakciu, nutné vopred vyskúšať na malom kúsku kože, najlepšie na predlaktie pravej ruky)
aromalampa + (3 - 6 kvapiek, podľa veľkosti priestoru)
difuzér neodporúčame využívať
potieranie + (Neriedený esenciálny olej na drobné poranenia a hmyzím uštipnutie)
kúpeľ + (12 kvapiek do pripravenej vaňové kúpele je najlepším relaxačným prostriedkom po namáhavej fyzickej i duševnej práci)
obklady + (5 kvapiek do 1 l teplej vody na boľavé kĺby a natiahnuté svaly)
inhalácia + (3 kvapky do 3-5 dcl horúcej vody pri všetkých respiračných ťažkostiach)
výplach úst + (3 kvapky do 2dcl vlažnej vody pri bolesti zubov či bolesti v krku)
Sauna / parný box + (6 kvapiek na tampón voľne uložený v priestore)


Éterický olej len na vonkajšie použitie.
Rastlina je prirodzeným odpudzovačom hmyzu.

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje
Záruka: 2 roky
hmotnosť: 0,1 kg
objem: 10 ml
použitie: aromalampa, difuzér, potieranie, kúpeľ, inhalácia, výplach úst, Sauna / parný box, masáž, obklady
tovar: Bežná cena

Sme česká spoločnosť ARTTEC s.r.o., ktorá vyrába a predáva sanitárne zariadenia už 25 rokov. V našej výrobnej hale v Tetčiciach vyrábame kvalitné vírivé vane, masážne boxy, hydromasážne vane, sprchové boxy a termoboxy. Pre najnáročnejších zákazníkov ponúkame parné kúpele a ako novinku hydromasážne kúpele so svetelnou terapiou (chromoterapia). Naše vybrané výrobky si môžete pozrieť aj v našej vzorkovni v Tetčiciach, kde Vám naši pracovníci radi poskytnú potrebné informácie.

Keďže sme výrobcovia, plne dohliadame na kvalitu materiálov a spracovanie produktov. O tom, že si za svojou prácou stojíme, svedčí záruka na 5 rokov. Našou prednosťou je možnosť upraviť box či vaňu podľa priania zákazníka, ktorému tak môžeme pripraviť zariadenie na mieru. Záujemca si tak môže nakombinovať rôzne systémy, aby plne zodpovedali jeho požiadavkám (napr. kombinovanie masážnych trysiek, termo batérií, chromoterapia atp.). Pokiaľ potrebujete konzultáciu, neváhajte sa na nás obrátiť, k dispozícii sme okrem iného aj na online chate, ktorý je sprístupnený na našich stránkach.

Naša firma ponúka aj službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mať starosti so zapojením a sprevádzkovaním. Servis po dohovore príde, zariadenie zapojí a vysvetlí jeho používanie. Ako bonus pri využití odbornej montáže získate predĺženú záruku na 6 rokov. Okrem vyššie spomenutých produktov sa firma ďalej zaoberá predajom širokého spektra sprchových dverí do niky, vaničiek a sprchových kútov. Naša ponuka tovaru je rozmanitá a vy si môžete vybrať podľa rôznych parametrov - veľkosť vaničky, jej výška, ponúkame široký výber veľkostí a typov sprchových dverí, vrátane výberu typu skla.

Na kompletné doplnenie sortimentu, ktorý priamo láka k relaxácii, ponúkame prírodnú kozmetiku a vonné olejčeky na prehĺbenie zážitku z kúpeľa. V našich zariadeniach si tak môžete okrem bežnej očisty tela dopriať aj aromaterapiu, masáž tela pomocou trysiek alebo vírivý kúpeľ. To všetko môžete doplniť aj svetelnou terapiou, alebo v prípade parného boxu saunou.

Naša firma Vám taktiež poskytne návod na údržbu zakúpeného tovaru tak, aby vám správne fungovalo a vy ste mohli naše produkty čo najdlhšie používať. Na údržbu a čistenie vaní i sprchovacích kútov ponúkame ekologické čistiace prostriedky od francúzskej firmy Briochin. Ich obľuba tkvie v jednoduchom a efektívnom použití, ale aj v tom, že nie sú testované na zvieratách a nezaťažujú prírodu.

Produkty si môžete pozrieť na našich webových stránkach www.arttecsk.sk.