Eukalyptus - eukalyptus mätový (Eucalyptus Dives), eukalyptus mätovú

Kód: NAT00045
Neohodnotené
Značka: ARTTEC
9 € 7,50 € bez DPH
V súčasnosti nedostupné
Môžeme doručiť do:
2.9.2024

100% čistý esenciálny olej

Preukázalo sa, že pôsobí antiinfekčnej, antibakteriálne, je lipoliticky (rozpúšťa tuk), pomáha odstraňovať toxíny z pečene, obličiek a žlčníka. Odvodňuje organizmus, stabilizuje cholesterol.

Detailné informácie

Podrobný popis

Eukalyptus - eukalyptus mätový (Eucalyptus Dives), eukalyptus mätovú, 10ml

100% čistý esenciálny olej

Eukalyptový olej bol jedným z prvých produktov vyvážaných z Austrálie. Už koncom 18. storočia bol získaný olej z druhu Eucalyptus piperita, ktorý vôňou pripomína mätu. Tento druh blahovičníka sa vyskytuje iba v pobrežných oblastiach stredného a južného Nového Južného Walesu.

Prchavý listový olej z E. piperita bol vtedy používaný pri žalúdočných problémoch. V súčasnosti je jeho použitie ďaleko širšie. Preukázalo sa, že pôsobí antiinfekčnej, antibakteriálne, je lipoliticky (rozpúšťa tuk), pomáha odstraňovať toxíny z pečene, obličiek a žlčníka a odvodňovať organizmus, stabilizuje cholesterol.

aplikácia
dávkovanie
masáž + (Zmiešať 3 kvapky s 5 ml olivového extra panenského oleja) celulitída, strie, Lipóm (nezhubný nádor na koži vyplnený tukom), poúrazový svalek
aromalampa + (Až 6 kvapiek podľa veľkosti prostredie) prevonia a prečistí prostredie, navodí pocit ľahkosti
difuzér + (Podľa návodu výrobcu)
potieranie -
kúpeľ + (12 kvapiek do pripravenej vaňové kúpele) gynekologické bakteriálne zápaly a mykózy, zápal močového mechúra, infekcie pohlavných orgánov, vaginitída, leucorrhea (belavý výtok z pošvy alebo cervikálneho kanála)
obklady -
inhalácia + (3 kvapky do 3-5 dcl horúcej vody) infekčné zápalové ochorenia horných dýchacích ciest
výplach úst + (3 kvapky do 2dcl vlažnej vody) bakteriálne zápaly ústnej dutiny a krku
Sauna / parný box -


Vnútorne užívať 1 kvapku do 2dcl tekutiny 3x denne (pri detoxikácii pečene, žlčníka a obličiek), nie však dlhšie ako jeden týždeň, 14 dní vynechať a kúru opakovať ešte 2x.
Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy, deti do 12 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje
Záruka: 2 roky
hmotnosť: 0,1 kg
objem: 10 ml
použitie: aromalampa, difuzér, kúpeľ, inhalácia, výplach úst, masáž
tovar: Bežná cena

Sme česká spoločnosť ARTTEC s.r.o., ktorá vyrába a predáva sanitárne zariadenia už 25 rokov. V našej výrobnej hale v Tetčiciach vyrábame kvalitné vírivé vane, masážne boxy, hydromasážne vane, sprchové boxy a termoboxy. Pre najnáročnejších zákazníkov ponúkame parné kúpele a ako novinku hydromasážne kúpele so svetelnou terapiou (chromoterapia). Naše vybrané výrobky si môžete pozrieť aj v našej vzorkovni v Tetčiciach, kde Vám naši pracovníci radi poskytnú potrebné informácie.

Keďže sme výrobcovia, plne dohliadame na kvalitu materiálov a spracovanie produktov. O tom, že si za svojou prácou stojíme, svedčí záruka na 5 rokov. Našou prednosťou je možnosť upraviť box či vaňu podľa priania zákazníka, ktorému tak môžeme pripraviť zariadenie na mieru. Záujemca si tak môže nakombinovať rôzne systémy, aby plne zodpovedali jeho požiadavkám (napr. kombinovanie masážnych trysiek, termo batérií, chromoterapia atp.). Pokiaľ potrebujete konzultáciu, neváhajte sa na nás obrátiť, k dispozícii sme okrem iného aj na online chate, ktorý je sprístupnený na našich stránkach.

Naša firma ponúka aj službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mať starosti so zapojením a sprevádzkovaním. Servis po dohovore príde, zariadenie zapojí a vysvetlí jeho používanie. Ako bonus pri využití odbornej montáže získate predĺženú záruku na 6 rokov. Okrem vyššie spomenutých produktov sa firma ďalej zaoberá predajom širokého spektra sprchových dverí do niky, vaničiek a sprchových kútov. Naša ponuka tovaru je rozmanitá a vy si môžete vybrať podľa rôznych parametrov - veľkosť vaničky, jej výška, ponúkame široký výber veľkostí a typov sprchových dverí, vrátane výberu typu skla.

Na kompletné doplnenie sortimentu, ktorý priamo láka k relaxácii, ponúkame prírodnú kozmetiku a vonné olejčeky na prehĺbenie zážitku z kúpeľa. V našich zariadeniach si tak môžete okrem bežnej očisty tela dopriať aj aromaterapiu, masáž tela pomocou trysiek alebo vírivý kúpeľ. To všetko môžete doplniť aj svetelnou terapiou, alebo v prípade parného boxu saunou.

Naša firma Vám taktiež poskytne návod na údržbu zakúpeného tovaru tak, aby vám správne fungovalo a vy ste mohli naše produkty čo najdlhšie používať. Na údržbu a čistenie vaní i sprchovacích kútov ponúkame ekologické čistiace prostriedky od francúzskej firmy Briochin. Ich obľuba tkvie v jednoduchom a efektívnom použití, ale aj v tom, že nie sú testované na zvieratách a nezaťažujú prírodu.

Produkty si môžete pozrieť na našich webových stránkach www.arttecsk.sk.