difuzér CENTALIA

Kód: NAT00073
Novinka
Neohodnotené
Značka: ARTTEC
40 € 33,33 € bez DPH
Na sklade
Môžeme doručiť do:
17.4.2024

Výhody vašich éterických olejov sú zachované. Znovuobjeví všetky ich cnosti a čuchové potešenie

 • Aróma difuzér CENTALIA v dizajne hnedého dreva
 • Prevonia celý dom či byt a vyčistí vzduch
 • Disponuje automatickým vypnutím v prípade, že dôjde v nádržke voda
 • LED osvetlenie sa 7 farbami
 • Nádržka na 300 ml vody
 • Difuzér vydrží v plnej prevádzke až 10 hodín
 • Výber z dvoch variantov hmly silná / slabá
 • Možno využiť aj ako zvlhčovač vzduchu
 • Časovač je možné nastaviť na 1 hodinu, 2 hodiny, 3 hodiny, alebo nepretržitá prevádzka
 • Prístroj je úplne tichý

Detailné informácie

Podrobný popis

difuzer Centalia

Výhody vašich éterických olejov sú zachované. Znovuobjeví všetky ich cnosti a čuchové potešenie

Vďaka procesu ultrazvukové difúzie / hmly, difúzor CENTALIA uvoľňuje, bez toho aby musel zahrievať aromatické molekuly éterických olejov. Tým sa zachovajú všetky ich terapeutické a čuchové vlastnosti. Veľmi ľahko sa používa, jeho kryt možno ľahko odstrániť. Éterické oleje obsahujú synergia s vodou (studená hmla). Vychutnajte si viac ako 7 svetelných atmosfér. Je z čoho vyberať (silno, alebo slabo). Aróma difúzor môže pojať 300 ml vody a pracovať až 10 hodín nepretržitého výkonu. Keď dôjde voda, automaticky sa zastaví.

Špecifikácia:

 • Aróma difuzér CENTALIA v dizajne hnedého dreva
 • Prevonia celý dom či byt a vyčistí vzduch
 • Disponuje automatickým vypnutím v prípade, že dôjde v nádržke voda
 • LED osvetlenie sa 7 farbami
 • Nádržka na 300 ml vody
 • Difuzér vydrží v plnej prevádzke až 10 hodín
 • Výber z dvoch variantov hmly silná / slabá
 • Možno využiť aj ako zvlhčovač vzduchu
 • Časovač je možné nastaviť na 1 hodinu, 2 hodiny, 3 hodiny, alebo nepretržitá prevádzka
 • Prístroj je tichý

Odporúčame vyskúšať olejčeky obúbeny našimi zákazníkmi.

skalné ruže Čierny smrek composition-aromatique-pour-diffuseur-anti-moustiques citrónový eukalyptus NAT00018-Borovica lesná

výhody:

Ultrsonické aróma difúzory sú šetrnejšie k vonným esenciálnym olejíčkům, pretože produkujú studenú paru. Nedochádza k zahrievaniu aromaterapeutických olejov, a strate účinných látok. Pár kvapiek esencie stačí nakvapkať do po značku naplneného zásobníka na vodu. Po zapnutí ultrasonického aróma difuzéra začne kmitať (ultrazvukovou rýchlostí) keramická doštička. Molekuly vody sa premení na studenú paru a stúpajú do okolitého priestoru horným prieduchom. Pri používaní ultrasonického aróma difuzéra vzniká zaujímavý dymový efekt, ktorý je ešte viac umocnený svetlom.

Difuzér umožňuje nastaviť dĺžku parného módu. Je vybavený LED svetlom, z ktorého je možné vybrať 7 odtieňov farieb. Farby sa dajú nastaviť buď do pevného režimu kedy svieti požadovaná farba, prípadne umožňuje mód plynule meniace sa spektrum všetkých farieb. Toto farebné spektrum však nepôsobí nijako rušivo, len umocňuje atmosféru a pôžitok z aromaterapie.

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje
Záruka: 2 roky
Farba: hnedá
hmotnosť: 1 kg
objem: 300 ml
osvetlenie: LED
požadované vlastnosti: časovač
tovar: Bežná cena

Sme česká spoločnosť ARTTEC s.r.o., ktorá vyrába a predáva sanitárne zariadenia už 25 rokov. V našej výrobnej hale v Tetčiciach vyrábame kvalitné vírivé vane, masážne boxy, hydromasážne vane, sprchové boxy a termoboxy. Pre najnáročnejších zákazníkov ponúkame parné kúpele a ako novinku hydromasážne kúpele so svetelnou terapiou (chromoterapia). Naše vybrané výrobky si môžete pozrieť aj v našej vzorkovni v Tetčiciach, kde Vám naši pracovníci radi poskytnú potrebné informácie.

Keďže sme výrobcovia, plne dohliadame na kvalitu materiálov a spracovanie produktov. O tom, že si za svojou prácou stojíme, svedčí záruka na 5 rokov. Našou prednosťou je možnosť upraviť box či vaňu podľa priania zákazníka, ktorému tak môžeme pripraviť zariadenie na mieru. Záujemca si tak môže nakombinovať rôzne systémy, aby plne zodpovedali jeho požiadavkám (napr. kombinovanie masážnych trysiek, termo batérií, chromoterapia atp.). Pokiaľ potrebujete konzultáciu, neváhajte sa na nás obrátiť, k dispozícii sme okrem iného aj na online chate, ktorý je sprístupnený na našich stránkach.

Naša firma ponúka aj službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mať starosti so zapojením a sprevádzkovaním. Servis po dohovore príde, zariadenie zapojí a vysvetlí jeho používanie. Ako bonus pri využití odbornej montáže získate predĺženú záruku na 6 rokov. Okrem vyššie spomenutých produktov sa firma ďalej zaoberá predajom širokého spektra sprchových dverí do niky, vaničiek a sprchových kútov. Naša ponuka tovaru je rozmanitá a vy si môžete vybrať podľa rôznych parametrov - veľkosť vaničky, jej výška, ponúkame široký výber veľkostí a typov sprchových dverí, vrátane výberu typu skla.

Na kompletné doplnenie sortimentu, ktorý priamo láka k relaxácii, ponúkame prírodnú kozmetiku a vonné olejčeky na prehĺbenie zážitku z kúpeľa. V našich zariadeniach si tak môžete okrem bežnej očisty tela dopriať aj aromaterapiu, masáž tela pomocou trysiek alebo vírivý kúpeľ. To všetko môžete doplniť aj svetelnou terapiou, alebo v prípade parného boxu saunou.

Naša firma Vám taktiež poskytne návod na údržbu zakúpeného tovaru tak, aby vám správne fungovalo a vy ste mohli naše produkty čo najdlhšie používať. Na údržbu a čistenie vaní i sprchovacích kútov ponúkame ekologické čistiace prostriedky od francúzskej firmy Briochin. Ich obľuba tkvie v jednoduchom a efektívnom použití, ale aj v tom, že nie sú testované na zvieratách a nezaťažujú prírodu.

Produkty si môžete pozrieť na našich webových stránkach www.arttecsk.sk.