Céder atlantický (Cedrus atlantica), Céder atlantický

Kód: NAT00005
Neohodnotené
Značka: ARTTEC
7 € 5,83 € bez DPH
Na sklade
Môžeme doručiť do:
22.4.2024

100% čistý esenciálny olej

Niekoľko kvapiek do aromalampy stačí, aby sa rozvinula silná sladko drevitá balzamová vôňa s kafrovým nádychom, podporujúce sebavedomie, pocit sily a prispievajú k uvoľneniu, posilňuje vôľu a odolnosť voči vonkajšiemu tlaku. Upokojuje a harmonizuje psychiku. Pri liečiteľstve je éterický olej prospešný pre ochorenie dýchacích ciest.

Detailné informácie

Podrobný popis

Céder atlantický (Cedrus atlantica), Céder atlantický, 10ml

100% čistý esenciálny olej

Tiež atlaský - pochádzajúce z pohoria Atlas (cedrus atlantica)

Céder atlantický je z rodu horských dlhovekých (môže to byť až 1000 rokov) ihličnatých vždyzelených stromov dosahujúcich mohutného vzrastu. Z jeho dreva sa vyrába cédrový olej. Starí Egypťania verili, že jeho vôňa umožňuje znovuzrodenie a pri balzamovaní ním natierali zomrelých. V súčasnosti sa používa predovšetkým drevo a cédrový olej v aromaterapii. Niekoľko kvapiek do aromalampy stačí, aby sa rozvinula silná sladko drevitá balzamová vôňa s kafrovým nádychom, podporujúce sebavedomie, pocit sily a prispievajú k uvoľneniu, posilňuje vôľu a odolnosť voči vonkajšiemu tlaku. Upokojuje a harmonizuje psychiku. Pri liečiteľstve je éterický olej prospešný pre ochorení dýchacích ciest (bronchitída, astma), pomáha rozpúšťať hlieny. Vtiera sa do pokožky pri bolesti svalov, celulitíde, aktivuje lymfatický systém a odstraňuje opuchy.

Nepoužívať v tehotenstve a pri dojčení, deťom do 6 rokov 1/4 odporúčaných kvapiek, od 6 - 12 rokov 1/2 odporúčaného dávkovania. Len na vonkajšie použitie. Ošetrenú pokožku nevystavovať slnečnému žiareniu. Cédrové drevo pôsobí v šatníku ako repelent proti šatnímu móle.

aplikácia
dávkovanie
masáž + (Zmiešať 6 kvapiek s 5 ml olivového extra panenského oleja)
aromalampa +
difuzér +
potieranie + (Neriedený esenciálny olej, iba ale na malú plochu kože)
kúpeľ + (12 kvapiek do pripravenej vaňové kúpele)
obklady + (6 kvapiek do 1 l teplej vody)
inhalácia + (3 kvapky do 3-5 dcl horúcej vody)
výplach úst -
Sauna / parný box + (6 kvapiek na tampón voľne položený v priestore)


Esenciálny olej je určený len na vonkajšie použitie.

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje
Záruka: 2 roky
hmotnosť: 0,1 kg
objem: 10 ml
použitie: aromalampa, difuzér, potieranie, kúpeľ, inhalácia, Sauna / parný box, masáž, obklady
tovar: Bežná cena

Sme česká spoločnosť ARTTEC s.r.o., ktorá vyrába a predáva sanitárne zariadenia už 25 rokov. V našej výrobnej hale v Tetčiciach vyrábame kvalitné vírivé vane, masážne boxy, hydromasážne vane, sprchové boxy a termoboxy. Pre najnáročnejších zákazníkov ponúkame parné kúpele a ako novinku hydromasážne kúpele so svetelnou terapiou (chromoterapia). Naše vybrané výrobky si môžete pozrieť aj v našej vzorkovni v Tetčiciach, kde Vám naši pracovníci radi poskytnú potrebné informácie.

Keďže sme výrobcovia, plne dohliadame na kvalitu materiálov a spracovanie produktov. O tom, že si za svojou prácou stojíme, svedčí záruka na 5 rokov. Našou prednosťou je možnosť upraviť box či vaňu podľa priania zákazníka, ktorému tak môžeme pripraviť zariadenie na mieru. Záujemca si tak môže nakombinovať rôzne systémy, aby plne zodpovedali jeho požiadavkám (napr. kombinovanie masážnych trysiek, termo batérií, chromoterapia atp.). Pokiaľ potrebujete konzultáciu, neváhajte sa na nás obrátiť, k dispozícii sme okrem iného aj na online chate, ktorý je sprístupnený na našich stránkach.

Naša firma ponúka aj službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mať starosti so zapojením a sprevádzkovaním. Servis po dohovore príde, zariadenie zapojí a vysvetlí jeho používanie. Ako bonus pri využití odbornej montáže získate predĺženú záruku na 6 rokov. Okrem vyššie spomenutých produktov sa firma ďalej zaoberá predajom širokého spektra sprchových dverí do niky, vaničiek a sprchových kútov. Naša ponuka tovaru je rozmanitá a vy si môžete vybrať podľa rôznych parametrov - veľkosť vaničky, jej výška, ponúkame široký výber veľkostí a typov sprchových dverí, vrátane výberu typu skla.

Na kompletné doplnenie sortimentu, ktorý priamo láka k relaxácii, ponúkame prírodnú kozmetiku a vonné olejčeky na prehĺbenie zážitku z kúpeľa. V našich zariadeniach si tak môžete okrem bežnej očisty tela dopriať aj aromaterapiu, masáž tela pomocou trysiek alebo vírivý kúpeľ. To všetko môžete doplniť aj svetelnou terapiou, alebo v prípade parného boxu saunou.

Naša firma Vám taktiež poskytne návod na údržbu zakúpeného tovaru tak, aby vám správne fungovalo a vy ste mohli naše produkty čo najdlhšie používať. Na údržbu a čistenie vaní i sprchovacích kútov ponúkame ekologické čistiace prostriedky od francúzskej firmy Briochin. Ich obľuba tkvie v jednoduchom a efektívnom použití, ale aj v tom, že nie sú testované na zvieratách a nezaťažujú prírodu.

Produkty si môžete pozrieť na našich webových stránkach www.arttecsk.sk.