Borovica lesná bio (Pinus sylvestris), borovica lesná

Kód: NAT00018
Neohodnotené
Značka: ARTTEC
12 € 10 € bez DPH
V súčasnosti nedostupné
Môžeme doručiť do:
28.8.2024

100% čistý esenciálny olej

Význam esenciálneho oleja z borovice tkvie predovšetkým v jeho schopnosti prečisťovať a dezinfikovať (antiseptikum) vzduch v uzavretom prostredí - teda v aromaterapii. Jeho použitie na liečebné účely je vymedzené na inhaláciu (uvoľňovanie horných ciest dýchacích pri nádche a zápale nosohltana) a masáže natiahnutých svalov po neprimeranej fyzickej námahe.

Detailné informácie

Podrobný popis

Borovica lesná bio (Pinus sylvestris), Borovica lesná, 10ml

100% čistý esenciálny olej

Borovica lesná sa vyskytuje predovšetkým v miernom a chladnejšom pásu Euroázie, siaha od Pyrenejského polostrova cez strednú Európu, Balkán, Škandinávii, sever Malej Ázie, Kaukaz a európsku časť Ruska na Sibír a ďalej až k pobrežiu Ochotského mora. Obsah živice je zdrojom terpenických látok, z ktorých sa vyrába oi. Kolofónia, zriedka tiež prísady do liečivých mastí.

Význam esenciálneho oleja z borovice tkvie predovšetkým v jeho schopnosti prečisťovať a dezinfikovať (antiseptikum) vzduch v uzavretom prostredí - teda v aromaterapii. Jeho použitie na liečebné účely je vymedzené na inhaláciu (uvoľňovanie horných ciest dýchacích pri nádche a zápale nosohltana) a masáže natiahnutých svalov po neprimeranej fyzickej námahe. Účinnejšie použitie spočíva v uvoľňovaní psychického napätia pri pocite zavinenia niečoho, čo v skutočnosti neexistuje. Vôňa esencia pomáha obnoviť radostné, pozitívne emócie a prijať seba samého.

aplikácia
dávkovanie
masáž + (Zmiešať 3 kvapky s 5 ml olivového extra panenského oleja)
aromalampa +
difuzér +
potieranie -
kúpeľ + (12 kvapiek do pripravenej vaňové kúpele)
obklady -
inhalácia + (3 kvapky do 3-5 dcl horúcej vody)
výplach úst -
Sauna / parný box +


Silica je určená len na vonkajšie použitie, nepoužívať neriedenou na pokožku - nebezpečenstvo alergické reakcie.

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje
Záruka: 2 roky
hmotnosť: 0,1 kg
objem: 10 ml
použitie: aromalampa, difuzér, kúpeľ, inhalácia, Sauna / parný box, masáž
tovar: Bežná cena

Sme česká spoločnosť ARTTEC s.r.o., ktorá vyrába a predáva sanitárne zariadenia už 25 rokov. V našej výrobnej hale v Tetčiciach vyrábame kvalitné vírivé vane, masážne boxy, hydromasážne vane, sprchové boxy a termoboxy. Pre najnáročnejších zákazníkov ponúkame parné kúpele a ako novinku hydromasážne kúpele so svetelnou terapiou (chromoterapia). Naše vybrané výrobky si môžete pozrieť aj v našej vzorkovni v Tetčiciach, kde Vám naši pracovníci radi poskytnú potrebné informácie.

Keďže sme výrobcovia, plne dohliadame na kvalitu materiálov a spracovanie produktov. O tom, že si za svojou prácou stojíme, svedčí záruka na 5 rokov. Našou prednosťou je možnosť upraviť box či vaňu podľa priania zákazníka, ktorému tak môžeme pripraviť zariadenie na mieru. Záujemca si tak môže nakombinovať rôzne systémy, aby plne zodpovedali jeho požiadavkám (napr. kombinovanie masážnych trysiek, termo batérií, chromoterapia atp.). Pokiaľ potrebujete konzultáciu, neváhajte sa na nás obrátiť, k dispozícii sme okrem iného aj na online chate, ktorý je sprístupnený na našich stránkach.

Naša firma ponúka aj službu „odborná montáž“, a tak nemusíte mať starosti so zapojením a sprevádzkovaním. Servis po dohovore príde, zariadenie zapojí a vysvetlí jeho používanie. Ako bonus pri využití odbornej montáže získate predĺženú záruku na 6 rokov. Okrem vyššie spomenutých produktov sa firma ďalej zaoberá predajom širokého spektra sprchových dverí do niky, vaničiek a sprchových kútov. Naša ponuka tovaru je rozmanitá a vy si môžete vybrať podľa rôznych parametrov - veľkosť vaničky, jej výška, ponúkame široký výber veľkostí a typov sprchových dverí, vrátane výberu typu skla.

Na kompletné doplnenie sortimentu, ktorý priamo láka k relaxácii, ponúkame prírodnú kozmetiku a vonné olejčeky na prehĺbenie zážitku z kúpeľa. V našich zariadeniach si tak môžete okrem bežnej očisty tela dopriať aj aromaterapiu, masáž tela pomocou trysiek alebo vírivý kúpeľ. To všetko môžete doplniť aj svetelnou terapiou, alebo v prípade parného boxu saunou.

Naša firma Vám taktiež poskytne návod na údržbu zakúpeného tovaru tak, aby vám správne fungovalo a vy ste mohli naše produkty čo najdlhšie používať. Na údržbu a čistenie vaní i sprchovacích kútov ponúkame ekologické čistiace prostriedky od francúzskej firmy Briochin. Ich obľuba tkvie v jednoduchom a efektívnom použití, ale aj v tom, že nie sú testované na zvieratách a nezaťažujú prírodu.

Produkty si môžete pozrieť na našich webových stránkach www.arttecsk.sk.